Zakład Opieki Zdrowotnej MIL-MED Gryfice.

Przychodnia MIL-MED

  Nasz Punkt szczepień COVID19 czynny. Prowadzimy zapisy chętnych – tel. 91 384 6850 i 91 384 6855. Zapraszamy.  

  Przychodnie w Gryficach: ul. Ks. Ruta 8  91 384 6850 oraz ul. Dworcowa 21/1  91 384 6855  Pn. - Pt. od 8:00 do 18:00. Rejestracja od godz. 8.00 

 

OGŁOSZENIA

Zakład Opieki Zdrowotnej MIL-MED. Sp. z o.o. w Gryficach poszukuje do zatrudnienia położną podstawowej opieki zdrowotnej. Oferujemy samodzielne stanowisko.

Zapewniamy gabinet w nowej przychodni rodzinnej. Do dyspozycji położnej wydzielimy służbowy samochód osobowy. Oferujemy korzystne warunki zatrudnienia, pracę w miłym, profesjonalnym i życzliwym zespole. Osobie spoza Gryfic pomożemy w zagospodarowaniu się w naszym pięknym nadmorskim mieście.

Administracja ZOZ MIL-MED.

Zakład Opieki Zdrowotnej  MIL-MED  Sp. z o.o. w Gryficach poszukuje do pracy lekarza w nowej, funkcjonującej Przychodni rodzinnej  w Gryficach. Oferujemy bardzo dobre warunki płacowe oraz stabilność zatrudnienia w życzliwym zespole lekarzy i pielęgniarek. Zapewniamy pomoc w znalezieniu mieszkania.

W Gryficach posiadamy dwie przychodnie podstawowej opieki zdrowotnej. Aktualnie zatrudniamy lekarzy specjalistów z pediatrii, z dziedziny chorób wewnętrznych i medycyny rodzinnej. Każda z wymienionych specjalizacji jest dla nas bardzo cenna.

Zapraszamy do wieloletniej współpracy.

Administracja ZOZ MIL-MED. Sp. z o.o.  w Gryficach