72-300 Gryfice, ul. Ks. Ruta 8 +48 91 384 68 50

Zakład Opieki Zdrowotnej MIL-MED. Sp. z o.o. w Gryficach poszukuje do zatrudnienia położną podstawowej opieki zdrowotnej.

Oferujemy samodzielne stanowisko. Zapewniamy gabinet w nowej przychodni rodzinnej. Do dyspozycji położnej wydzielimy służbowy samochód osobowy. Oferujemy korzystne warunki zatrudnienia oraz  pracę w miłym, profesjonalnym i życzliwym zespole. Osobie spoza Gryfic pomożemy w zagospodarowaniu się w naszym pięknym nadmorskim mieście.

Administracja ZOZ MIL-MED. Sp. z o.o.

Oferta dla lekarza w trakcie specjalizacji z medycyny rodzinnej.

Lekarzowi deklarującemu przyszłe podjęcie pracy w naszej Przychodni MIL-MED  w Gryficach oferujemy prywatne, dofinansowanie do szkolenia  w formie stypendium.

Prosimy o  osobiste zapoznanie się z warunkami pracy u nas oraz spotkanie z naszym zespołem lekarzy i pielęgniarek. Po podjęciu pracy w naszej Przychodni rodzinnej zapewnimy mieszkanie służbowe.

Już dzisiaj chętnie zaoferujemy zatrudnienie w niepełnym wymiarze godzin.

Miło nam przedstawić propozycję zatrudnienia lekarzy rodzinnych w ZOZ MIL-MED. w Gryficach.

Specjalizujemy się w kompleksowym świadczeniu usług zdrowotnych w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej, pielęgniarskiej długoterminowej  opieki domowej oraz Hospicjum domowego. Posiadamy własny transport medyczny.

Jesteśmy  życzliwym i świetnie współpracującym od wielu lat zespołem  lekarzy, pielęgniarek i personelu administracyjnego.

Do swojej pracy podchodzimy z pasją,  pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Nasza praca jest dobrze zorganizowana i systematyczna. W pełni wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania organizacyjne, techniczne i informatyczne.

Aktualnie w Gryficach przy ul. Dworcowej 21/1 oferujemy do wynajęcia wyposażone gabinety lekarskie z naszym wsparciem organizacyjnym i logistycznym.

W nowej Przychodni poszerzamy ofertę świadczonych usług medycznych.

Chętnie nawiążemy współpracę z lekarzami specjalistami z terenu innych ośrodków medycznych planujących  prowadzenie swoich prywatnych praktyk w Gryficach.

Codziennie dokładamy wszelkich starań, aby zagwarantować Naszym pacjentom dopasowaną do ich potrzeb, kompleksową opiekę medyczną, psychologiczną i doradczą.
Przychodnie rodzinne
Kontakt

ZOZ MIL-MED Sp. z o.o.
72-300 Gryfice, ul. Ruta 8
tel. 91 384 68 50
e-mail: ruta@mil-med.pl