72-300 Gryfice, ul. Ks. Ruta 8 +48 91 384 68 50

Laboratorium i szczepienia

Badania laboratoryjne wykonywane są codziennie, od poniedziałku do piątku, od godz. 9.00 do 10.00 w obu lokalizacjach przychodni. 

Większość wyników badań można odebrać dnia następnego od godziny 12.00.

Zachęcamy do skorzystania z możliwości samodzielnego odbioru wyników badań poprzez naszą zakładkę „WYNIKI BADAŃ” wpisując do środkowego formularza PESEL i otrzymany telefonicznie z laboratorium kod SMS.

Ponadto informujemy, że wyniki badań laboratoryjnych każdorazowo są dołączane do indywidualnej elektronicznej dokumentacji pacjenta w ZOZ MIL-MED.
Jeśli Państwo posiadają badania wykonane poza systemem ZOZ MIL-MED. np. w trybie programu 40+ , czy w innych podmiotach leczniczych i chcecie dołączyć do swojej dokumentacji medycznej to trzeba kopie dokumentów dostarczyć do naszej REJESTRACJI. 

Nie udzielamy informacji o wynikach przez telefon. Wyniki odbierać należy osobiście, lub po okazaniu upoważnienia (ochrona danych osobowych).
W naszej przychodni można zaszczepić dzieci według wszystkich schematów.

Wykonujemy również szczepienia przeciwko grypie.

MIL-MED's Avatar

MIL-MED

Zakład Opieki Zdrowotnej MIL-MED Sp. z o.o. w Gryficach

Codziennie dokładamy wszelkich starań, aby zagwarantować Naszym pacjentom dopasowaną do ich potrzeb, kompleksową opiekę medyczną, psychologiczną i doradczą.
Przychodnie rodzinne
Kontakt

ZOZ MIL-MED Sp. z o.o.
72-300 Gryfice, ul. Ruta 8
tel. 91 384 68 50
e-mail: ruta@mil-med.pl